Kalendorius
2018 m. vasario mėn.
P A T K P Š S
« Sau    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Gamtosauginė mokykla
Gamtosauginė mokykla
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VAIKO GEROVĖS KOMISIJA

  Rita Vaškienė – vyr. logopedė;

  Danutė Dargienė – vyr. auklėtoja;

  Reda Bieliauskienė- vyr.auklėtoja;

  Aušra Vengalienė – pavaduotoja ugdymui;

  Eglė Tilvikienė- auklėtoja (sekretorė);

  Janina Rusienė – bendrosios praktikos slaugytoja;

DARBUOTOJŲ ATSTOVAS
   
  Sigita Turskienė – pedagogė.

MOKYTOJŲ ATESTACIJOS KOMISIJA
 
  Violeta Einikienė – direktorė  III kvalifikacinė kategorija (pirmininkė); 

  Reda Bieliauskienė – vyr. auklėtoja;

  Aušra Vengalienė – priešmokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė.

 PEDAGOGŲ TARYBA

  Violeta Einikienė – direktorė III vadybinė kategorija (pirmininkė);

  Aušra Vengalienė – priešmokyklinio ugdymo pedagogė;

  Reda Bieliauskienė – vyr. auklėtoja;

  Danutė Dargienė – vyr. auklėtoja;

  Rima Janukaitienė – vyr. auklėtoja;    

  Vilija Viršilienė – vyr. auklėtoja;

  Vida Uogienė – vyr. auklėtoja;

  Vilma Kaušienė – vyr. auklėtoja;

  Sigita Turskienė – vyr. auklėtoja;

  Rita Vaškienė – vyr. logopedė;

  Jūratė Arlauskienė – vyr. auklėtoja;

  Eglė Tilvikienė- priešmokyklinio ugdymo pedagogė;

  Eglė Uginčiūtė-Palšienė- auklėtoja.

MATERIALINIŲ VERTYBIŲ JUDĖJIMO IR INVENTORIZAVIMO KOMISIJA

   Rita Vaškienė – vyr. logopedė (pirmininkė);

   Renata Trakšelienė – auklėtojos padėjėja;

   Lina Urniežienė – virėja.

GAMTOSAUGINIS KOMITETAS

    Sigita Turskienė – pirmininkė;

    Rita Vaškienė – vyr. logopedė;

    Jūratė Arlauskienė- vyr. auklėtoja.

 METODINĖ TARYBA

    Aušra Vengalienė – priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė;

    Reda Bieliauskienė – vyr. auklėtoja;

    Danutė Dargienė – vyr. auklėtoja;

    Rima Janukaitienė – vyr. auklėtoja;    

    Vilija Viršilienė – vyr. auklėtoja;

    Vida Uogienė – vyr. auklėtoja;

    Vilma Kaušienė – vyr. auklėtoja;

    Sigita Turskienė – vyr. auklėtoja;

    Rita Vaškienė – vyr. logopedė;

    Jūratė Arlauskienė – vyr. auklėtoja;

    Eglė Tilvikienė- priešmokyklinio ugdymo pedagogė;

    Eglė Uginčiūtė-Palšienė – auklėtoja.

MOKYKLOS TARYBA

Darbuotojų atstovai:

    Vida  Uogienė – vyr. auklėtoja;

    Vilma Kaušienė – vyr. auklėtoja;

    Violeta Einikienė – direktorė III vadybinė kategorija;

 Tėvų atstovai:

     Simona Gudavičiūtė;

     Kristina Ubavičienė;

     Martynas Čiuželis.

ANTIKORUPCINĖ DARBO GRUPĖ

    Vida Uogienė – vyr. auklėtoja;

    Rima Janukaitienė – vyr. auklėtoja;

    Dalia Guščienė – auklėtojos padėjėja.

SMURTO IR PATYČIŲ PREVENCIJOS IR INTERVENCIJOS VYKDYMO GRUPĖ

    Aušra Vengalienė- direktoriaus pavaduotoja ugdymui;

    Rita Vaškienė- vyr. logopedė;

    Reda Bieliauskienė- vyr. auklėtoja.

MOKYKLOS ESTETINIO VAIZDO KŪRIMO DARBO GRUPĖ

    Eglė Uginčiūtė-Palšienė- auklėtoja;

    Algimanta Motužienė- meninio ugdymo pedagogė;

    Jūratė Arlauskienė- vyr. auklėtoja

SVEIKATOS STIPRINIMĄ MOKYKLOJE ORGANIZUOJANTI DARBO GRUPĖ

     Violeta Einikienė- direktorė;

     Vilma Kaušienė- vyr. auklėtoja;

     Sigita Turskienė – vyr. auklėtoja;

     Vilija Viršilienė – vyr. auklėtoja. 

     Plungės visuomenės sveikatos biuro darbuotoja

     Tėvų atstovė: Aurelija Birškienė.