Kalendorius
2019 m. gruodžio mėn.
P A T K P Š S
« Lap    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Gamtosauginė mokykla
Gamtosauginė mokykla
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VAIKO GEROVĖS KOMISIJA

  Rita Vaškienė – vyr. logopedė;

  Danutė Dargienė –ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja;

  Reda Bieliauskienė-ikimokyklinio ugdymo vyr.mokytoja;

  Aušra Vengalienė – pavaduotoja ugdymui;

  Eglė Uginčiūtė -Palšienė (sekretorė);

Vitalija Diburienė – Plungės visuomenės sveikatos biuro darbuotoja;

DARBUOTOJŲ ATSTOVAS
   
  Sigita Turskienė – pedagogė.

MOKYTOJŲ ATESTACIJOS KOMISIJA
 
  Violeta Einikienė – direktorė  III kvalifikacinė kategorija (pirmininkė); 

  Reda Bieliauskienė –ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja;

 Vida Uogienė –  ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja,

Dangirutė Vaškienė – Švietimo ir sporto skyrius, vyriausioji specialistė.

 PEDAGOGŲ TARYBA

  Violeta Einikienė – direktorė III vadybinė kategorija (pirmininkė);

  Aušra Vengalienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė;

  Reda Bieliauskienė –ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja

  Danutė Dargienė – priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja

  Rima Janukaitienė – ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja    

  Vilija Viršilienė – ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja;

  Vida Uogienė – ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja;

  Vilma Kaušienė – ikimokyklini ugdymo mokytoja – metodininkė;

  Sigita Turskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja – metodininkė;

  Rita Vaškienė – vyr. logopedė;

  Jūratė Arlauskienė –priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja;

    Eglė Uginčiūtė-Palšienė- mokytoja;

Monika Domarkienė -  mokytoja.

MATERIALINIŲ VERTYBIŲ JUDĖJIMO IR INVENTORIZAVIMO KOMISIJA

   Rita Vaškienė – vyr. logopedė (pirmininkė);

   Renata Trakšelienė -mokytojos padėjėja;

   Lina Urniežienė – virėja.

GAMTOSAUGINIS KOMITETAS

    Sigita Turskienė – pirmininkė;

    Rita Vaškienė – vyr. logopedė;

    Jūratė Arlauskienė-priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja

 METODINĖ TARYBA

    Aušra Vengalienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė;

    Reda Bieliauskienė – ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja;

    Danutė Dargienė –priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja;

    Rima Janukaitienė – ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja;    

    Vilija Viršilienė –  ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja;

    Vida Uogienė –  ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja;

    Vilma Kaušienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja – metodininkė;

    Sigita Turskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja – metodininkė;

    Rita Vaškienė – vyr. logopedė;

    Jūratė Arlauskienė –priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja;

    Eglė Uginčiūtė-Palšienė - ikimokyklinio ugdymo  mokytoja;

    Monika Domarkienė  –  ikimokyklinio ugdymo mokytoja;.

MOKYKLOS TARYBA

Darbuotojų atstovai:

    Vida  Uogienė –  ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja;;

    Vilma Kaušienė – ikimokyklinio ugdymo  mokytoja metodininkė;

    Violeta Einikienė – direktorė III vadybinė kategorija;

 Tėvų atstovai:

     Simona Gudavičiūtė;

     Kristina Ubavičienė;

     Martynas Čiuželis.

ANTIKORUPCINĖ DARBO GRUPĖ

    Vida Uogienė – ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja;

    Rima Janukaitienė –  ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja;;

    Dalia Guščienė – auklėtojos padėjėja.

SMURTO IR PATYČIŲ PREVENCIJOS IR INTERVENCIJOS VYKDYMO GRUPĖ

    Aušra Vengalienė- direktoriaus pavaduotoja ugdymui;

    Rita Vaškienė- vyr. logopedė;

    Reda Bieliauskienė-  ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja;

MOKYKLOS ESTETINIO VAIZDO KŪRIMO DARBO GRUPĖ

    Eglė Uginčiūtė-Palšienė-  ikimokyklinio ugdymo mokytoja;;

    Algimanta Motužienė- meninio ugdymo vyr. mokytoja;

    Jūratė Arlauskienė-  ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja;

SVEIKATOS STIPRINIMĄ MOKYKLOJE ORGANIZUOJANTI DARBO GRUPĖ

     Violeta Einikienė- direktorė;

     Vilma Kaušienė- mokytoja – metodininkė;

     Sigita Turskienė – mokytoja – metodininkė;

     Vilija Viršilienė – vyr. auklėtoja. 

     Plungės visuomenės sveikatos biuro darbuotoja

     Tėvų atstovė: Aurelija Birškienė.