Menu Close

„Mes rūšiuojam“

rusiuojam


2013-2014 m. m. lopšelis-darželis „Nykštukas“ prisijungė prie projekto „Mes rūšiuojam“. Šio projekto siekis, atkreipti dėmesį į aplinkos apsaugos problemas, efektyviai organizuoti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekų rinkimą.

 

 

 

„Mes rūšiuojam“ ypatingą dėmesį skiria jaunosios visuomenės ugdymui – moksleiviai, studentai ir net darželių auklėtiniai turi būti pratinami rūšiuoti, rinkti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekas, jų nešalinti su kitomis buityje susidarančiomis atliekomis. Projektas „Mes rūšiuojam“ – didžiausias Lietuvoje ekologinis projektas, skirtas aplinkos saugojimui, taršos mažinimui ir visuomenės ugdymui.

 

Projekto „Mes rūšiuojam“ metu ir mūsų darželyje renkamos elektros ir elektroninės įrangos ir nešiojamųjų baterijų atliekos.

Lapkričio 18 d. atliekų perdirbimo centro darbuotojams perduota 392 kg elektros ir elektroninės įrangos bei baterijų. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios akcijos ir kviečiame toliau aktyviai dalyvauti.

mes_rusiuojam

 
Skip to content