Didžiuojamės mūsų darželio priešmokyklinukų krepšinio komanda. Šiandien vykusiame III darželinukų krepšinio lygos etape laimėjo I vietą!!!
Komandos rinktinėje žaidė „A. Žuvelių” , „Drugelių” ir Kantaučių sk. „Žirniukų” grupių atstovai, tai mokė juos dirbti komandoje, priimti sprendimus, laikytis taisyklių, bendrauti ir pasitikėti savimi.
Motyvavo siekti pergalės ir sirgaliai – grupių draugai, mokytojos ir jų padėjėjos.
Ačiū Plungės SRC už gerų emocijų pliūpsnį, skatinimą judėti ir džiaugtis pa
siekimais, priimti nesėkmes ir draugiškai bendradarbiauti su bendraamžiais.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.SutinkuPrivatumo politika