Kalendorius
2021 m. kovo mėn.
P A T K P Š S
« Vas    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Gamtosauginė mokykla
Gamtosauginė mokykla
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Mūsų darželis dalyvauja LR sveikatos apsaugos ministerijos, kuri įgyvendina Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės lėšomis finansuojamą projektą „Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija – informavimas apie veiksmų programą“,

                                 konkurse „Gyventi sveikai gera!“

Konkurso tikslas – populiarinti sveiką gyvenimo būdą, formuoti gerus sveikos gyvensenos elgsenos įpročius tarp vaikų, o per juos – ir jų tėvų, Sieksime skatinti asmeninius pokyčius ir naujų įpročių formavimą sveikos gyvensenos srityje, diegti sveikos gyvensenos principų laikymosi ir rūpinimosi sveikatos prevencija bei sveikatos stiprinimu.

Buvo pateiktos vaizdo filmukus-užduotis, kurias organizatoriai parengė su sveikatos priežiūros specialistais. Visi vaizdo filmukai-užduotys susiję su vis kita sveiko gyvenimo būdo tema: sveika mitybafizinis aktyvumas ir grūdinimasismankšta vaikamsrankų higiena ir kosulio etiketas, stresas, emocijos ir dienotvarkė bei žalingi įpročiai ir priklausomybės.

Konkurso organizatoriai siekia, kad konkursas skatintų keisti gyvenimo būdą sveikesnio link – susiformuotų sveiko gyvenimo būdo įgūdžiai, tad atliekant konkurso organizatorių sugalvotas užduotis pedagogai raginami į jų atlikimą žiūrėti kūrybiškai, papildyti jų atlikimą improvizacijomis, integruotomis į ugdymo įstaigų kasdienybę.

Visi konkurso organizatoriams atsiųsti vaizdo filmukai ir prezentacijos bus publikuoti interneto tinklalapyje www.gyventisveikaigera.lt iki 2021 m. kovo 26 d. 

Daugiau informacijos https://www.gyventisveikaigera.lt

             Mūsų darželio prezentaciją šiame konkurse galite pamatyti    https://youtu.be/PIq2sSR7xOc