Menu Close

Pasitikime šventes saugiai ir rūpindamiesi kitais

„Meškučių“ gr, vaikai ketvirtadienį susitiko su Plungės raj. Policijos komisariato atstovėmis. Jos su ugdytiniais diskutavo kaip saugiai važinėtis dviračiais, paspirtukais. Visi kartu keliavo prie Senamiesčio pagr. mokyklos esančio šviesoforo ir mokėsi saugiai pereiti gatvę, pasitikslino ir prisiminė žinias kaip elgtis prie pėsčiųjų perėjos. Grįžtant į darželį pasitiko Lietuvos policijos bičiulis Amsis. Vaikams labai patiko pasisveikinti, apkabinti ir dar gauti dovanų balionų.

Šiek tiek anksčiau abiejų grupių priešmokyklinukai rungėsi Vilniaus lopšelio-darželio „Gandriukas“ organizuotame respublikiniame priešmokyklinio amžiaus vaikų tęstinio loginio mąstymo edukaciniame projekte „Šimtmečio vaikai 2024“. Šio projekto tikslas – lavinti vaikų loginį mąstymą, atmintį ir dėmesio koncentraciją. Plačiau apie tai žiūrėkite: https://www.youtube.com/watch?v=eDoPZRC7fLU

 

„Šarkiukų“ gr. ugdytiniai šiandien keliavo į Plungės kultūros centrą nešini inkilėliais taip prisijungė prie inkilų kūrimo akcijos.

 

Skip to content